Παρασκευή 18 Οκτωβρίου 2013

Τhe phantom - goal!

Kiesling scored at 70´ in a magical way. A terrible illusion deceives one of the top referees, Felix Brych!

Bild  wants the repetition of the game and the fans in Germany are upset. Is the repetition fair or the situation will get worse?

The ball enters from the side of the net. Kiesling wonders how he lost that opportunity but this did not discourage the referee who counted normally the goal and the table wrote 0-2.

Το γκολ - φάντασμα!

Ο Κίσλινγκ σκοράρει στο 70' με έναν μαγικό τρόπο. Μια τρομερή οφθαλμαπάτη που ξεγελάει έναν από τους κορυφαίους διαιτητές, τον Φέλιξ Μπριχ!

Η Bild ζητάει επανάληψη του αγώνα και στην Γερμανία οι οπαδοί είναι σε αναβρασμό. Δίκαιη η επανάληψη ή θα χειροτερέψει ακόμα περισσότερο την κατάσταση;

Η μπάλα μπαίνει από τα πλάγια των διχτυών και καταλήγει στο τέρμα. Μέχρι και ο ίδιος ο Κίσλινγκ τα 'βαζε με τον εαυτό του για την χαμένη ευκαιρία αλλά αυτό δεν πτόησε τον ρέφερι που μέτρησε κανονικά το γκολ και ο πίνακας έγραψε 0-2.